Participants

Updated August 21st, 2009

Throwers (76)

AUT Kolmanz Bernd
BUL Dimantchev Georgi
CZE Janout Ruda
CZE Vejlupek Michal
DEN Mahler Henrik
DEN Toft Harald
ESP Arregui Ignacio
ESP Enev Tony
ESP Muñoz Victor
ESP Palacio Echeverri Alejandro
FIN Korhonen Kari
FIN Luuri Antti
FIN Wikström Martin
FRA Abelairas Daniel
FRA Appriou Marie
FRA Appriou Michel
FRA Appriou Sonia
FRA Blanchard Laurent
FRA Boiteux Loofy
FRA Bordin William
FRA Bourgeois Vincent
FRA Brissonneau Vincent
FRA Caze Yves
FRA Chastanet François
FRA Chelmas Olivier
FRA Coiscault Thomas
FRA Froment Laurent
FRA Gresset Emilie
FRA Han Pau-Taion
FRA Lesieur Matthieu
FRA Misslin Michel
FRA Morard Marie
FRA Pouthier Thierry
FRA Rouland Nicolas
FRA Royo Jérôme
FRA Tribillon Arnaud
GER Baumann Ulrike
GER Blanquett Michael
GER Faika Horst
GER Frost Fridolin
GER Gajski Paul
GER Graebenteich Andrea
GER Graebenteich Rainer
GER Haebe Klaus
GER Hoffmann Hans-Georg
GER Kloeckner Dizzy (Dirk)
GER Moeller Guenter
GER Opri Alexander
GER Queitsch Guido
GER Rau Olli
GER Rosenthal Josef
GER Siems Michael
GER Szartowicz Thomas
GER Thienhaus Oliver
ITA Banalotti Renato
ITA Belfi Giuseppe
ITA Benedetti Alessandro
ITA De Chiara Valentino
ITA Rossi Francesco
ITA Saba Maurizio
ITA Scarpellino Antonio
ITA Scarpellino Alessandro
ITA Sgattoni Andrea
NED Overzee Lars
SUI Aepli Roger
SUI Hesse David
SUI Jakob Tobias
SUI Jeger Alfred Piero
SUI Maurer Dominic
SUI Salzmann Ruedi
SUI Schedler Jürg
SUI Schütz Manuel
SUI Spirgi Stephan
SUI Stehrenberger Thomas
SUI Vonlanthen René
USA Darnell Eric
LD Contestants (30)

AUT Kolmanz Bernd
BUL Dimantchev Georgi
CZE Broz Václav (Venda)
CZE Vejlupek Michal
DEN Mahler Henrik
DEN Toft Harald
ESP Arregui Ignacio
ESP Enev Tony
ESP Palacio Echeverri Alejandro
FIN Korhonen Kari
FIN Luuri Antti
FRA Appriou Michel
FRA Appriou Sonia
FRA Appriou Marie
FRA Bourgeois Vincent
FRA Chastanet François
FRA Hernandez Joel
GER Gaupp Thorsten
GER Kitzberger Uwe
GER Kitzberger Clemens
GER Kitzberger Wiebke
GER Schoettner Robert
ITA Banalotti Renato
ITA Belfi Giuseppe
ITA De Chiara Valentino
ITA Scarpellino Antonio
ITA Scarpellino Alessandro
SUI Jakob Tobias
SUI Jeger Alfred Piero
SUI Schütz Manuel
Visitors (29)

CZE Broz Václav (Venda)
CZE Janoutova Anna
CZE Janoutova Lucie
ESP Toneva Niki
FIN Wikström Vincent
FRA Appriou Yves
FRA Castel Flora
FRA Castel Patrice
FRA de Cayeux Juliette
GER Frost Andrea
GER Gaupp Thorsten
GER Gerlach Liesa-Hanna
GER Kitzberger Andrea
GER Plewinski Stanislaus
GER Schoettner Robert
GER Segerer Eva
GER Wienhold Meike
ITA Banalotti Stefania
ITA Bellandi Simone
ITA Bellandi Davide
ITA Fanelli Donatella
ITA Reita Fulvia
ITA Rodegher Mariaemma
ITA Rossi Flaminia
ITA Rossi Stefania
ITA Scarpellino Elisa
NED Kuipers Kimberly
SUI Salzmann Ursula
USA Darnell Anne
 
2017 Swiss Boomerang Federation